ביובית,ביובית בראשון לציון,ביובית בהרצליה
ביובית נמוכה לחניונים

ביובית לחניונים, הינה משאית ביוב נמוכה שנבנתה ותוכננה כך, שגובהה לא יעלה מעל גובה 1.95 מ',
על מנת שתוכל הביובית הנמוכה לנוע בחופשיות במפלסים ובחניונים שקיימת בהם הגבלת גובה, והייעוד שלה הוא, לבצע טיפולים במערכות הביוב והניקוז הנמצאים בחניונים תת קרקעיים ובחניונים תת קרקעי רבי מפלס הנבנים מתחת לפני הקרקע.
במבנים ישנים ללא חניון תת קרקעי ובבתים פרטיים מערכת הביוב נמצאת קבורה באדמה.
כיום הבניה היא מאוד מפותחת ורוב המבנים נבנים כשמתחתיהם נבנה חניון תת קרקעי וזאת בעיקר עקב מצוקת החנייה ההולכת וגוברת וגם כדי לנצל את השטח שבו נבנה המבנה, כמובן לאחר שבוצעה חפירה באדמה לצורך בנייתו והוא חלק בלתי נפרד מהמבנה כולו.
לכן, חלק מכלל מערכת הביוב והניקוז במבנה (שיש בו חניון תת קרקעי) מותקן ועובר דרך חניונים תת הקרקעיים.
עיקר ייעודה של
 ביובית נמוכה לחניונים הוא כניסה אל חניונים עם הגבלת גובה של עד כ2 מ' . ובנוסף, טיפול מקרוב במערכות ביוב וניקוז ע"י גישה מהירה ונוחה ללא כל צורך בפריסת צנרות שטיפה או שאיבה באורכים מוגזמים שיכולים להגיע למעלה ממאה מטרים המתחילים מכניסת החניון ועד המקום בו נדרש לבצע את הטיפול. ולכן, מצריכים עבודה קשה, מורכבת ומסורבלת ולעיתים כלל לא אפשרית לצוות המגיע עם משאית ביוב גדולה.

ב"ניר שאיבות" לא התפשרנו על עוצמות  ולכן דאגנו לצייד את ביובית החניונים באותם משאבות לחץ מים בדיוק כמו במשאיות הביוב הגדולות, לצורך שטיפת קווים בלחץ מים גבוה ופריצת סתימות, ובמשאבת וואקום לצורך שאיבת ביוב או בורות משאבות ובורות שומן ( מפרידי שמן ) הנמצאים ועוברים בחניונים תת קרקעיים.
הביובית לחניונים מאובזרת בכלי עבודה, דיזות לחץ מים שונות לשימושים שונים, אביזרים נלווים, ומכשור מתקדם המיועדים למערכות אלו ומספקים את המענה והטיפולים הטובים ביותר לצורך ניקיון מערכת הביוב והניקוז.
איכות הגינות והגדלת ראש בעבודה חשובים לנו, אצלנו אין עיגולי פינות או "לחפף" בעבודה ולכן כשאנחנו עוסקים במה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב, איכות העבודה והתוצאות חשובים לנו כדי לתת ללקוחותינו מענה אבחנות ופתרונות לכל בעיה במערכות הביוב והניקוזים.
חברת "ניר שאיבות" עוסקת בתחום שירותי הביוב, מספקת שירות ומענה מקצועי לכל בעיה בתחום ומעניקה שירות אדיב לכל בעיה ולכל מבקשי השירות.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת 050-5530016.
טואול - בניית אתרים