ביובית,ביובית בראשון לציון,ביובית בהרצליה

שאיבת מפריד שמנים / בור שומן

מפריד (בור) שומנים הינו מתקן אשר מוצב בקצה מערכת הביוב של מסעדות ובתי עסק בתחום המזון ותפקידו להפריד את השמנים והפסולת האורגנית משאר הנוזלים הזורמים בקווי הביוב.

בתי עסק שואבים את סוגי מפרידי השמנים / בורות שומנים בתדירות קבועה, בכדי לשמור על האישורים הנדרשים מאיכות הסביבה לתפעול העסק. הדרישה מבתי העסק לשאוב את מפרידי השמנים היא כדי שהשמנים לא יזרמו אל מערכת הביוב החיצונית (של העירייה). זרימת השמנים בצנרות הביוב פוגעות במערכת הביוב מכיוון שהשמנים ושומנים  מתמצקים ונדבקים אל הצנרת. עקב כך עם הזמן קטן הקוטר הפנימי של הצינור (קו הביוב), דבר הגורם לסתימות בצינורות הביוב.
לכן ישנה דרישה מבתי עסק להציב/ להתקין מפריד שמן בקצה מערכת הביוב של בית העסק לפני מערכת הביוב החיצונית ( של העירייה).

את מפרידי השמן / בורות שומן צריך לשאוב בתדירות קבוע פעם בחודש בערך. התדירות של שאיבת השמנים נקבעת לפי בדיקה של עובדי איכות הסביבה לפי קצב העבודה של בית העסק .
כך העירייה דואגת לשמירה על תקינות מערכת הביוב העירונית ומונעת את הידבקות והתמצקות סוגי שמנים בצינורות הביוב העירוניים.
את שאיבת בור השומן וניקיונו מבצעים באמצעות ביובית (משאית ביוב), ובסיום העבודה מובילים את השמן והפסולת לאתר מורשה בפיקוח איכות הסביבה בכדי לרוקן את מיכל המשאית מתכולתו ולקבל את האישור הנדרש מאיכות הסביבה לבעל העסק.

אנו מבצעים שאיבת בורות ביוב המונחים בעומק מתחת לפני הקרקע בעזרת משאבות וואקום חזקות המשולבות עם יחידת לחץ מים לצורך דילול החומר הנשאב מהבור בכדי להגיע לניקיון יסודי של בור הביוב או מפריד השמן.  
חברתנו הינה חברה איכותית ומקצועית לביצוע סוגי עבודות בתחום הביוב ומעניקה שירות אדיב ומענה מקצועי לכל בעיה ולכל מבקשי השירות.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת 050-5530016.

שאיבת בור שומן
טואול - בניית אתרים