ביובית,ביובית בראשון לציון,ביובית בהרצליה


פתיחת סתימה בביוב/שחרור סתימה

סתימות ביוב נגרמות לרוב מפסולת, מוצקה בעיקר, כדוגמת מגבונים ולכלוך המעורבים במים וכל דבר אחר שלא מתפרק במים, הצטברות שמנים בדפנות קווי הביוב, לעיתים רחוקות חדירת שורשים ועוד. אלו מונעים ממערכת הביוב לתפקד באופן שוטף וחלק.

אצלנו תמצאו את כל הכלים הרלוונטיים בכדי שתוכלו לקבל את השירות  היעיל בעבורכם של ניקיון מערכות הביוב. חברתנו מספקת פתרונות באמצעות ביובית (משאית ביוב), אשר מצוידת במכשור ייעודי, יחידת לחץ מים, יחידת שאיבה ומאובזרת בכלי עבודה מתקדמים ולכן מסוגלת להעניק את הפתרון הטוב ביותר לסתימות צנרת הביוב וניקיונה של המערכת. 

ניקיון ושטיפת קווי/ מערכת הביוב נעשה באופן יסודי באמצעות צינור לחץ מים (כמו שמוצג בסרטון למעלה) שנכנס לקו הביוב (צנרת/צינור ביוב), עובר על כל אורכו מנקה ושוטף את הקו ובאמצעות כלי עבודה נוספים.

למערכת הביוב מוזרמת פסולת אורגנית (שמנים של בישול מהמטבחים)  שנדבקים לדפנות צנרת הביוב. הזרמת חומרים אלו הם דבר שבשגרה ונכון להזמין שרותי ביובית פעם בשנה בכדי לשטוף  את מה שנדבק בצנרת הביוב בלחץ מים (ניתן לראות את פעולת השטיפה בסרטון למעלה).

למשאית הביוב יכולת דחיפת מים בלחץ גבוה ושאיבה בעוצמות גבוהות לצורך פתיחת סתימות ביוב, פתיחת סתימה במרזב, שטיפה של קווי הביוב, שטיפת בורות ביוב, שאיבת ביוב, שחרור סתימות ניקוי שורשים בביוב .
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת 050-5530016.

פתיחת סתימה בביוב
טואול - בניית אתרים