ביובית,ביובית בראשון לציון,ביובית בהרצליה

פתיחת סתימות ביוב                                              

מערכת הביוב (בה זורמים השפכים אל מכון טיהור השפכים) ארוכה וצריך מדי פעם לשטוף ולנקות את הצנרת בלחץ מים. צינורות הביוב עוברים מתחת לאדמה ואחראים על משימת ההובלה הזו מפתח השירותים, האמבטיה או כיור הכלים, אל החצר, אל הביוב העירוני, אל תחנת טיהור השפכים שם הם עוברים תהליך סינון.

סתימת ביוב נגרמת עם הזמן כתוצאה מהידבקות השפכים לדפנות הצנרת והתמצקות השמנים (שמני מאכל) המוזרמים מכיור המטבחים שלנו שגם אלו זורמים אל צנרת הביוב. הידבקותם אל הצנרת מונעת משאר הפסולת, כמו ניירות, לזרום בקלות בצנרות המערכת.

סתימות ביוב נגרמות מעוד סיבות, ישנם סתימות הנגרמות מחדירת שורשים החודרים אל בורות הביוב, מפתחים קטנים או סדקים שנוצרו, השורשים מתפתחים וגדלים במערכת.
סיבה נוספת לסתימות במערכת הביוב היא כתוצאה משיפוע (זווית) לא תקין של הצנרת (צינור). שיפוע לא תקין הוא דבר שיכול לקרות עם השנים וזה תלוי היכן נמצא (מונח) הצינור. רמזים לבעיה זאת הם סתימות החוזרות בדיוק באותה הנקודה. שיפוע הצנרת צריך להיות בזווית של ירידה כמובן ו"שיפוע לא תקין" הוא בעצם לא בזוית של ירידה, יכול להיות אפילו קטע קטן יחסית באמצע הצנרת באורך של 2 מטר הגורם לניירות להיערם ב"שיפוע הלא תקין", דבר הגורם במשך הזמן לסתימה במערכת הביוב ולסתימות חוזרות.

סיבה נוספת לסתימות ביוב היא כתוצאה מצינור שנסדק או נשבר. שבר בקו הביוב הוא דבר שיכול לקרות עם השנים כתוצאה מתזוזה או לחץ של האדמה, או שורש שיצר לחץ על הצינור ושבר אותו.
סיבה נוספת לסתימות ביוב היא התיישנות קווי הביוב בד"כ בבניה ישנה, ששם הקווים לא עשויים מפלסטיק כמו שמתקינים כיום בבניה חדשה.

עוד סיבה נוספת לסתימות ביוב היא חיבורים שלא מחוברים היטב בין בורות הביוב והצינורות.
אנו חברת ניר שאיבות מבצעים טיפולים לצנרות הביוב בעזרת ביובית  הכוללים שטיפה בלחץ מים גבוה, פתיחת סתימות ביוב, הוצאת שורשים מהמערכת, ודואגים לניקיון של הצנרת בעזרת ציוד המיועד למערכות אלו. אנו מבצעים גם שאיבות ביוב, שאיבת מים, שמן והצפות לפי דרישת הלקוח.נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת 050-5530016.

פתיחת סתימות ביוב


טואול - בניית אתרים