ביובית,ביובית בראשון לציון,ביובית בהרצליה

ביובית                                                             

ביובית הינה משאית ביוב שעליה מותקן מיכל גדול המחולק לשניים, יחידת שאיבה, יחידת לחץ מים ומאובזרת בכלי עבודה מתקדמים המיועדים למערכות הביוב והאינסטלציה.
יחידת הלחץ מים כוללת משאבת בוכנה (דחיסה) המחוברת למנוע ובעלת יכולת דחיפת מים בעוצמות גדולות וחזקות לצורך הזרמת כמות גדולה של מים בלחץ גבוה על מנת לשחרר ולפתוח סתימות ביוב ולביצוע שטיפה וניקיון יסודי של קווי ביוב. 
אורכו של צינור לחץ המים 160 מטר, אורך המאפשר להגיע ולבצע פעולות של שטיפה גם במקומות הצרים ביותר, ניתן להתאים את צינור השטיפה לפי קוטר הצנרת, מהקטנים ביותר במידה של 1/2 צול ועד 16 צול. לחץ לצפייה 
החלק השני במשאית הביוב הוא יחידת השאיבה הכוללת משאבת וואקום המאפשרת לנו לבצע פעולות שאיבה מאסיביות בעוצמות גבוהות לצורך שאיבת הצפות מים וביוב, שאיבת בורות ביוב, שאיבת בורות שומן. ניתן כמובן לשלב את שתי היחידות (שאיבה ולחץ מים) שיפעלו באותו הזמן אם יש בכך צורך, כדי לבצע פעולות של שטיפה, שאיבה וניקיון.

שירותי ביובית אינם רק המשאית והציוד המותקן עליה ישנה גם משמעות גדולה מאוד לצוות המבצע את העבודה והאם הוא ביצע אותה כראוי. צוות ביובית כולל שני אנשי צוות, נהג ומפעיל ביובית. בדיקה של המערכת לפני תחילת העבודה ותכנון נכון של העבודה חשובים ויובילו להבין את הבעיה במערכת (הביוב / הניקוז) או מה גרם לבעיה. כמו כן גם דרך העבודה חשובה מאוד בעת הביצוע על מנת לתת פתרון יעיל ומקצועי ללקוח.

מקרים בהם נחוץ לבצע שטיפה או
 שאיבה הם כאשר נצבר לכלוך ופסולת שלא התפרקו במים, יצרו סתימה ולא זרמו במערכת הביוב, כמו כן שמנים שנדבקו בדפנות במערכת הביוב, נייר, מגבונים, לעיתים רחוקות גם חדירת שורשים ונכון לשטוף ולנקות את המערכת בלחץ מים גבוה.

ב"ניר שאיבות" אנו דואגים לבצע את פעולות השאיבה, הניקוי ושטיפת קווי הביוב בעזרת ציוד תקין העובר בדיקות תקינות זאת על מנת להבטיח את הטיפול הטוב ביותר עבור לקוחותינו.

 לסיכום:
ביובית הינה כלי לטיפול במערכות הביוב שנבנה על גבי משאית, מיועד לספק את כל הפתרונות למערכות הביוב בדרך המהירה והיעילה ביותר. ביובית מוגדרת בתקנות המים(מניעת זיהום מים)  כ"רכב המיועד להרקת בור רקב או בור ספיגה, ולסילוק השפכים שהצטברו בו" ומבצעת את עבודתה נאמנה.
עיקר ומטרת העבודה של משאית הביוב והצוות המפעיל הוא ניקיון של מערכות הביוב וזאת על מנת לתת מענה לסתימות ביוב וריחות לא נעימים המגיעים מהמערכת. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע מורחב וחיוני בנושא מערכות ביוב, סתימות ביוב, ביובית, שאיבות ביוב, שטיפת קווי ביוב ועוד.  

אם גם אתם צריכים שירות של איש מקצוע אמין המאתר את הבעיה ופותר אותה, הגעתם למקום הנכון.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת 050-5530016.

ביובית

ביובית


טואול - בניית אתרים