ביובית,ביובית בראשון לציון,ביובית בהרצליה

הובלה ופינוי שמנים ושפכים לאתר איכות הסביבה 

חברתנו מפנה שפכים וסוגי שמנים לאתר מורשה בפיקוח איכות הסביבה, כמו שמנים אורגנים (מפריד/ בור שומן), שפכים סניטרים (ביוב), שמנים מינרלים (שמן מנועים ודלקים) שמנים תעשייתיים ועוד.

שאיבת שמנים או שפכים והובלתם מתבצעים באמצעות ביובית (משאית ביוב), בסיום השאיבה מובילים את סוגי השמנים או השפכים לאתר מורשה בפיקוח איכות הסביבה בכדי לרוקן את מיכל המשאית ולקבל את האישור הנדרש מאיכות הסביבה לבעל העסק. 

בתי עסק שואבים את סוגי המפרידים/ הבורות בתדירות קבועה, בכדי לשמור על האישורים הנדרשים מאיכות הסביבה לתפעול העסק. הדרישה מבתי העסק לשאוב את מפרידי השמנים היא כדי שהשמנים לא יזרמו אל מערכת הביוב החיצונית (של העירייה). זרימת השמנים בצנרות הביוב פוגעות במערכת הביוב מכיוון שהשמנים ושומנים  מתמצקים ונדבקים אל הצנרת. עקב כך עם הזמן קטן הקוטר הפנימי של הצינור (קו הביוב), דבר הגורם לסתימות בצינורות הביוב.
לכן ישנה דרישה מבתי עסק להציב/ להתקין מפריד שמן בקצה מערכת הביוב של בית העסק לפני מערכת הביוב החיצונית (של העירייה).
את מפרידי השמן צריך לשאוב בתדירות קבוע פעם בחודש בערך. התדירות של שאיבת השמנים נקבעת לפי בדיקה של עובדי איכות הסביבה לפי קצב העבודה של בית העסק.
כך העירייה דואגת לשמירה על תקינות מערכת הביוב העירונית ומונעת את הידבקות והתמצקות סוגי שמנים בצינורות הביוב העירוניים. 
חברתנו הינה חברה איכותית ומקצועית לביצוע סוגי עבודות בתחום הביוב ומעניקה שירות אדיב ומענה מקצועי לכל בעיה ולכל מבקשי השירות.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת 050-5530016.

ביובית ברמת גן

שרותי ביובית במרכז הארץ:
ביובית במרכז, ביובית בשרון, ביובית בראשון לציון, ביובית בגבעתיים, ביובית בתל אביב, ביובית ברמלה, ביובית בבית דגן, ביובית בחולון בת ים, ביובית ברחובות, ביובית ביבנה, ביובית באשדוד.טואול - בניית אתרים